Kontakti


Zane Reine
Direktore
+371 67613382
zreine@edu.riga.lv
Daiga Žvirble
Direktores vietniece izglītības jomā
+371 29471101
dzvirble@edu.riga.lv
Iveta Audre
Direktores vietniece izglītības jomā
+371 67474360
iaudre@edu.riga.lv
Iveta Casno
Direktores vietniece administratīvi saimnieciskajā darbā
icasno@edu.riga.lv
Laura Stoma
Lietvedības pārzine
+371 67037331
lstoma2@edu.riga.lv
Ivars Kalniņš
Sporta kompleksa vadītājs
+371 29408684
ikalnins5@edu.riga.lv
Vladimirs Maslovskis
Struktūrvienības vadītājs (Peldēšana)
+371 67474359
vmaslovskis@edu.riga.lv
Aigars Aglenieks
Struktūrvienības vadītājs (Smaiļošana un kanoe)
aaglenieks@edu.riga.lv
Kristaps Supe
Struktūrvienības vadītājs (Paukošana)
ksupe4@edu.riga.lv
Agnese Beināre
Izglītības metodiķe
+371 67474359
abeinare@edu.riga.lv
Ilmārs Krūmiņš
Izglītības metodiķis
+371 67471931
ikrumins5@edu.riga.lv
Santa Dzene
Izglītības metodiķe
+371 67474361
sdzene6@edu.riga.lv

Rekvizīti

Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skola “Rīdzene”
Juridiskā adrese: Dumbrāju iela 27, Rīga, LV-1067
Tālrunis: 67474494; 67613382
e-pasts: rbjssridzene@riga.lv

Darba laiks:
Pirmdienās   08.30 - 18.00
Otrdienās      08.30 - 17.00
Trešdienās    08.30 - 17.00
Ceturtdienās  08.30 - 17.00
Piektdienās   08.30 - 16.00

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, no 2020.gada 10. novembra līdz 2021.gada 7.februārim aicinām apmeklētājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti.

Norēķinu rekvizīti

Rīgas pilsētas pašvaldība
Juridiskā adrese: Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
NMR kods: 90011524360
PVN reģ. Nr: LV90011524360
Banka: AS “Luminor Bank”
Kods: RIKOLV2X
Konts: LV63RIKO0021000916071