Latvijas kvalifikācijas sacensības peldēšanā
Atpakaļ uz jaunumiem

20.05.2021

13. – 14. maijā notika sacensības peldēšanā. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas un Igaunijas. Sacensībās drīkstēja startēt Latvijas peldētāji, kuri ir iekļauti Latvijas peldēšanas izlasē un paplašinātajā izlasē, un ir sasnieguši 14 gadu vecumu. Latvijas kvalifikācijas sacensības notika RTU Ķīpsalas 50m 8 celiņu peldbaseinā. Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolu "Rīdzene" pārstāvēja 52 peldētāji, 9 treneru vadībā. Sacensībās nestartēja mūsu skolas labākā peldētāja Ieva Maļuka, tā kā 14.maijā devās uz Eiropas čempionātu peldēšanā Ungārijā. Mūsu skolas peldētāji uzrādīja labus rezultātus un izcīnīja godalgotas vietas. Marta Valkovska ieguva 4.vietu 50m brasa peldējumā, Rihards Kahanovičs šajā pašā distancē vīriešu konkurencē ieguva 5.vietu. Arī 200m brasa peldējumos Marta un Rihards iekļuva A finālā. Martai izdevās izcīnīt 3.vietu, savukārt Rihards palika 4.vietā. Marta Elīza Ancāne ieguva 5.vietu 50m tauriņstilā, Emīls Pauls Mortuzāns pierādīja savu ātrumu tauriņstila distancē un palika nepārspēts, viņam 1.vieta. Peldējumos uz muguras Elizabete Paula Ozola ieguva 2.vietu gan 50m, gan 100m distancēs, 200m peldējumā uz muguras Elizabete izcīnīja 1.vietu. 50m brīvā stila peldējumā Kārlis Ādamsons ieguva 3.vietu. 100m brasa peldējumos Marta Valkovska un Rihards Kahanovičs ieguva 3.vietu. Toms Veinbergs 100m uz muguras ieguva 2.vietu un 2.vieta Tomam arī 200m brīvā stila peldējumā. Jegors Mihailovs izcīnīja 1.vietu 400m brīvā stila distancē, 800m distancē viņš ieguva 2.vietu. Elizabete Fersta 100m tauriņstilā ieguva 2 vietu.

Sveicam dalībniekus ar veiksmīgiem startiem!