Daugavas sporta nama peldbaseins, Kr. Barona ielā 107 Skatīt adresi kartē

Jekaterīna Ignašina
jzukova2@edu.riga.lv
Jānis Romanovskis
jromanovskis@edu.riga.lv
Jūlija Kuzmina
jkuzmina2@edu.riga.lv
Anita Rudzīte
arudzite2@edu.riga.lv
Viktors Saltikovs
vsaltikovs@edu.riga.lv
Fjodors Mjasojedovs
fmjasojedovs@edu.riga.lv
Georgs Rešetņikovs
gresetnikovs@edu.riga.lv
Jeļena Perminova
jperminova@edu.riga.lv
Daiga Kalnupa
dkalnupa@edu.riga.lv
Vitālijs Solovjovs
vsolovjovs@edu.riga.lv
Ziepniekkalna peldbaseins, Sērenes ielā 9 Skatīt adresi kartē

Andrejs Ostrovskis
aostrovskis@edu.riga.lv
Kristīne Sviķe
ksvike@edu.riga.lv
Gaļina Broka
gbroka@edu.riga.lv
Ņikita Lukaņenkovs
nlukanenkovs2@edu.riga.lv
Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas peldbaseins, Ruses ielā 22 Skatīt adresi kartē

Margarita Putniņa
mputnina@edu.riga.lv
Svetlana Sažanova
ssazanova@edu.riga.lv
Oļegs Zavidnijs
ozavidnijs@edu.riga.lv