Sporta jomā tiek turpināti ārkārtējās situācijas laikā noteiktie drošības pasākumi
Atpakaļ uz jaunumiem

06.04.2021

Ministru kabinets 2021.gada 1.aprīļa sēdē izskatīja grozījumus Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” (turpmāk – MK noteikumi) – jautājumus par tiesisko regulējumu pēc ārkārtējās situācijas beigām (t.i., pēc 2021. gada 6. aprīļa). Stājas spēkā ar 2021.gada 7.aprīli.

Sporta jomā tiek turpināti ārkārtējās situācijas laikā noteiktie drošības pasākumi sporta pasākumu un sporta treniņu (nodarbību) regulējumam.

Sporta treniņa (nodarbības) norisei ārtelpās arī turpmāk vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti drīkstēs pulcēties ne vairāk kā 10 personas (neskaitot sporta speciālistus un sporta darbiniekus) un nevar tikt izmantotas ģērbtuves. Saglabāta iespēja, ja to pieļauj attiecīgās ārtelpas sporta norises vietas platība, vienlaikus norisināties vairāku treniņgrupu darbam, ja dažādu treniņgrupu plūsmas fiziski nepārklājas, kā arī tiek nodrošināta to darbības atsevišķa uzraudzība.

Sporta norišu vietu darba laiks tiek pagarināts par divām stundām un varēs strādāt līdz 22.00 (24.punkts).

Saglabāti ārkārtējās situācijas laikā noteiktie aizliegumu un uz noteiktu periodu atcelti visi klātienes sporta pasākumi (tai skaitā sporta sacensības, paraugdemonstrējumus, priekšnesumus) (32.17.), precizētas to sporta sacensību kategorijas, kuras, ievērojot starptautisko sporta federāciju (attiecībā uz starptautiskām sporta sacensībām) un Sporta likumā noteiktā kārtībā atzīto sporta federāciju (attiecībā uz nacionāla līmeņa sporta sacensībām) noteiktos drošības pasākumus, tomēr drīkst norisināties.

Foto: https://www.pexels.com/search/sport%20stadium/ 

Vairāk info: www.mk.gov.lv ; www.covid19.gov.lv