XXXII vasaras Olimpiskās spēles Tokija 2020
Atpakaļ uz jaunumiem

17.08.2021

Jau 23.jūlijā Japānas galvaspilsētā Tokijā sāksies vasaras olimpiskās spēles, kurās Latvijas izlases sastāvā piedalīsies Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” peldēšanas trenere Jūlija Kuzmina un viņas audzēkne Ieva Maļuka.

Reorganizēto skolu absolventi: Peldēšanas treneru Gaļinas Brokas un Vladimira Maslovska audzēknis Daniils Bobrovs absolvēja bērnu un jaunatnes sporta skolu “Rīdzene” un piedalīsies peldēšanas sacensībās, savukārt paukošanas trenera Mihaila Jefremenko audzēknis Pāvels Švecovs absolvēja Rīgas 3.bērnu un jaunatnes sporta skolas paukošanas nodaļu un olimpiskajās spēlēs startēs  modernajā pieccīņā.

M.Jefremenko: no 2010. gada līdz 2014. gadam Pāvels trenējās Rīgas 3. bērnu un jaunantnes sporta skolā paukošanā. Šobrīd Pāvels ir viens no vadošajiem modernās pieccīņas sportistiem Latvijā. Jāatzīst, ka paukošana ir starp mīļākajām disciplīnām sportistam, taču, lai tiktu pie panākumiem, jābūt vispusīgam un konkurētspējīgam visos piecos veidos. Man kā Latvijas izlases galvenajam trenerim modernajā pieccīņā šīs būs trešās spēles, savukārt Pāvelam pirmās.

Lai nokļūtu olimpiskajās spēlēs, ir jāiegulda milzīgs darbs.Tie ir ikdienas treniņi, sacensības, pārbraucieni, arī atteikšanās no daudz kā.

Mēs lepojamies, ka mums ir šie pārstāvji, treneri un viņu audzēkņi.

Vēlam izturību, veiksmi un panākumus!

Ieva Maļuka olimpiskajās spēlēs 200m brīvā stila priekšsacīkstēs ierindojās 24.vietā, distanci veicot divās minūtēs un 03.75 sekundēs (2:03.75). Savu debiju noslēgusi ar 100m brīvā stila priekšpeldējumu iegūstot 37.vietu, distanci veicot 56.39 sekundēs.

Daniils Bobrovs olimpiskajās spēlēs debitēja izcīnot 31.vietu 200m brasas distancē, priekšpeldējuma rezultāts divas minūtes un 14.25 sekundes (2:14.25). 

Foto: REUTERS, CARLOS BARRIA

Paukošanas treneris Mihails Jefremenko ar audzēkni Pāvelu Švecovu izcīnīja 14.vietu Tokijas Olimpiskajās spēlēs modernajā pieccīņā. Paukošanā Pāvels pieveica 22 pretiniekus no 35 paukotājiem un noslēdza pirmo posmu ar 232 punktiem, ieņemot 7.vietu paukošanā. Brīvā stila 200m peldējumu veica vienā minūtē un 59.38 sekundēs (1:59.83). Jāšanas disciplīnā kopā ar izlozēto zirgu „Up To You” latvietis ieguva 285 punktus. Pēdējā disciplīna bija šaušanas un skriešanas kombinācija, kurā Pāvels kopsummā ieguva 1430 punktus un noslēdza savu debiju Olimpiskajās spēlēs. 

 

Apsveicam audzēkņus un trenerus ar sasniegumiem!!!