Aicinām piedalīties izaicinājumā "Elite izaicina LJBL"
Atpakaļ uz jaunumiem

03.03.2021

Latvijas Jaunatnes basketbola līga, iesaistot visus sešus LBL basketbola klubus un to spēlētājus, 8. martā uzsāks jaunu izaicinājumu, kas norisināsies HomeCourt aplikācijā un būs veicams mājas apstākļos vai jebkurā citā dalībniekam ērtā vietā. Izaicinājuma galvenais mērķis ir veicināt LJBL dalībnieku iesaisti sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu un mudinot jauniešus piedalīties veselību veicinošās aktivitātēs. Piedaloties izaicinājumā tiks sniegta iespēja iegūt vērtīgas un noderīgas balvas.

Izaicinājuma ietvaros LJBL komanda un LBL klubu spēlētāji aicinās jauniešus iesaistīties un būt aktīviem, attīstot savu veiklību, dribla tehniku, fizisko sagatavotību un dažādas citas basketbola spēlei noderīgas prasmes.

Piedalīties drīkstēs ikviens jaunietis, kurš ir LJBL dalībnieks. Dalībnieki jau iepriekš tiks iedalīti atbilstošās vecuma grupās. Izaicinājums startēs - 8. martā. 

Kas ir HomeCourt aplikācija? Tā ir aplikācija/programma, kuru veidojusi Apple, Google un Facebook inženieru un darbinieku komanda, lai uzlabotu treniņu procesu un iespējas jaunajiem sportistiem visā pasaulē.  Kopš darbības uzsākšanas HomeCourt ir izsekojis vairāk nekā 1 miljardu driblu un 100 miljonus metienu un ir atzīts par inovatīvāko uzņēmumu sportā 2020. gadā, saņemot vairākus apbalvojumus. Aplikācija tiek izmantota vairāk nekā 200 valstīs visās pasaulē. 

*Šobrīd aplikāciju iespējams izmantot tikai ierīcēs (IPhone vai IPad), kurās ir iOS programmatūra (iOS 12 vai jaunāka). Vienā aplikācijā iespējams izveidot četru spēlētāju profilus, tas nozīme, ka no vienas ierīces iespējams piedalīties līdz pat četriem jauniešiem. 

Vairāk info - Nolikums LJBL izaicinājums vai http://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl