Boksa sacensības decembrī
Atpakaļ uz jaunumiem

22.12.2023

2023.gada decembrī RBJSS "Rīdzene" izglītojamie piedalījās četrās boksa sacensībās.

8.decembrī Jelgavā norisinājās BKSK “Labākais” atklātās meistarsacīkstes boksā “Open Ring”. Sacensībās no mūsu sporta skolas piedalījās 16 izglītojamie ar treneri Artjomu Ramlavu. Deviņi Skolas izglītojamie izcīnīja 1.vietu - Žans Kuzmins, Marks Kuzmins, Rodions Krikunovs, Jaroslavs Jeršovs, Daniels Katkevičs, Ralfs Gudermanis, Stepans Roščins, Emīls Kotāns un Kirils Šķēle.

No 8. līdz 9.decembrim Daugavpilī norisinājās Daugavpils sporta skolas atklātais Ziemassvētku turnīrs boksā , kur piedalījās mūsu skolas izglītojamie kopā ar treneri Aleksandru Sotņiku. 1.vietu sacensībās izcīnīja Roberts Martinsons.

No 8. līdz 10.decembrim Lietuvā, Ķēdaiņos norisinājās starptautiskais boksa turnīrs ,,KĖDAINIŲ TAURĖ‘‘, kur piedalījās mūsu skolas izglītojamais Aleksandrs Dmitrijevs ar treneri Iļju Žiļinski, izcīnot 3.vietu

No 14. līdz 16.decembrim Lietuvā, Palangā norisinājās šī gada pēdējās boksa sacensības starptautiskais Ziemassvētku boksa turnīrs “ŽEMAITIJOS LYGOS TAURE X”, kur piedalījās 8 izglītojamie no mūsu sporta skolas kopā ar treneriem Artjomu Ramlavu un Aleksandru Sotņiku. Sacensībās izglītojamie izcīnīja sekojošas godalgotās vietas:

1.vietu izcīnīja Daniels Katkevičs un Stepans Roščins

2.vietu izcīnīja Žans Kuzmins, Marks Kuzmins, Kristaps Martinsons un Roberts Martinsons