FINA pasaules čempionāts 25m peldbaseinā
Atpakaļ uz jaunumiem

04.01.2022

2021.g. no 16.-21. decembrim Abū Dabī, Apvienotos Arābu Emirātos notika FINA pasaules čempionāts peldēšanā 25m peldbaseinā, kurā piedalījās mūsu sporta skolas audzēkne Ieva Maļuka un viņas trenere Jūlija Kuzmina.

Latvijas rekordiste pirmajā sacensību dienā sasniedza 27.vietu 200 metru brīvā stila peldējumā ar laiku 2:00.40, atpaliekot no sev piederošā Latvijas rekorda 1.80 sekundes.

FINA pasaules čempionāta otrajā dienā Latvijas pārstāve Ieva Maļuka ierindojās 35.vietā 100m brīvā stila priekšsacīkstēs, distanci veicot 55.30 sekundēs, šoreiz no sev piederoša valsts rekorda atpaliekot par 0.45 sekundēm.

Trešajā sacensību dienā Ieva atkārtoti ierindojās 27.vietā, bet šoreiz 100m kompleksajā peldējumā, distanci veicot 1 minūtē un 01.69 sekundēs. Maļukas personiskais un vienlaikus arī nacionālais rekords šajā distancē ir 1:01.19, kas tika sasniegts 2019.gadā Eiropas čempionātā Glāzgovā.

Tāpat sportiste piedalījās 200m kompleksajā peldējumā, kurā ar laiku 2:13.56 sekundes ierindojās augstā 23.vietā. Latvijas rekords šajā distancē arī pieder Ievai un ir par 0.2 sekundēm ātrāks.

Sveicam mūsu audzēkni Ievu Maļuku un viņas treneri Jūliju Kuzminu ar lieliskiem panākumiem sacensībās!