Ievai Maļukai Latvijas rekords!
Atpakaļ uz jaunumiem

20.06.2022

No š.g. 18.jūnija līdz 3.jūlijam Ungrārijas pilsētā Budapeštā notiek Pasaules čempionāts ūdenssporta veidos. FINA pasaules čempionāta pirmajā dienā, 18. jūnijā, Latvijas peldētāja un sporta skolas audzēkne Ieva Maļuka ar jaunu valsts rekordu finišējusi 25.vietā!

Ieva 200m kompleksā finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 16.94 sekundēm (2:16.94), tādējādi vairāk kā par pussekundi uzlabojot sev piederošo Latvijas rekordu šajā distancē. Iepriekšējais rekords tika sasniegts pirms diviem gadiem Rīga. Šīs sniegums  deva sportistei 25.vietu starp 38 dalībniecēm. Ievai pasaules čempionātā paredzēti vēl divi starti- 100 un 200 metros brīvajā stilā.

Pasaules čempionātā Latviju pārstāv četri peldētāji – Ieva Maļuka, Gabriela Ņikitina, Ģirts Feldbergs un Daniils Bobrovs. Papildus individuālajiem startiem Latvijas sportisti ir pieteikti dalībai arī 4×100 metru kombinētajā un 4×100 metru brīvā stila stafetēs jauktajām komandām.

 

Sirsnīgi apsveicam Ievu un viņas treneri Jūliju Kuzminu ar jaunu valsts rekordu un novēlam panākumus arī turpmākajos startos!

 

Informācija: LPF