Kompleksa diena un Sezonas noslēguma sacensības Zolitūdes peldbaseinā
Atpakaļ uz jaunumiem

30.05.2022

2022.gada 24.maijā Ziepniekkalna peldbaseinā notika peldēšanas sacensības "Kompleksa diena", kuras organizēja RBJSS "Rīdzene". Sacensībās piedalījās skolas audzēkņi un peldētāji no Ķīpsalas peldbaseina.

Treneres Gaļinas Brokas audzēkņi ir uzrādījuši sekojošus rezultātus: Eduards Dombrovskis izcīnīja 1.vietu, Jekaterina Rižova, Dmitrijs Vasiļjevs un Kirills Brjuhoveckis- 2.vietu, Anna Gnedaja un Konstantīns Žukovskis ierindojās 3.vietā, savukārt trenera Andreja Ostrovska sportisti Rodions Šerstjanihs un Toms Veinbergs ieguva zelta godalgas, Edvardam Tomam Atelsonam - sudrabs.

Rezultāti ir pieejami šeit

Peldēšanas sacensības "Sezonas noslēguma sacensības" notika š.g. 27.maijā Zolitūdes peldbaseinā. Sacensībās startēja 75 sportisti. Visi godalgoto vietu ieguvēji ir RBJSS "Rīdzene" audzēkņi!

1.vietas ieguvēji: Marta Mežsarga, Davids Komaško, Viktorija Banņikova, Ričards Millers, Danila Petrikins, Aleksejs Odiņš un Rūta Jerāne.

2.vietā ierindojās: Grigorijs Gridņevs, Nikola Zabusova, Iļja Petrikins, Magnuss Garais, Jegors Bezmeļnickis un Jekatreina Gromova.

3.vietu ieņēma: Gļebs Horunžijs, Darja Begeba-Latiņina, Marks Gorjuns, Boriss Neijs, Aleksandrs Muļukins un Alisa Kucenko.

Apsveicam sporta skolas audzēkņus un trenerus ar panākumiem!