U17 Eiropas čempionāts paukošanā ar špagu
Atpakaļ uz jaunumiem

08.03.2022
Latviešu paukotāja Sofija Prošina izcīna bronzu Eiropas Čempionātā U17
 
2022.gada 4.martā, Serbijas pilsētā Novi Sad Eiropas Čempionātā paukošanā ar špagu sievietēm kadetu vecuma grupā līdz 17 gadiem bronzas medaļu izcīnija latviešu paukotāja Sofija Prošina. Par iekļūšanu finālā ar rezultātu 9 pret 15 viņa zaudēja sacensību uzvarētājai ungārietei Gretai Gačalī (Greta Gachalyi). Cīņā par tikšanu labāko četriniekā sporta skolas “Rīdzene” paukotāja Sofija Prošina uzvarēja citu ungārijas pārstāvi Maju Patri ar rezultātu 13 pret 10, iepriekšējās cīņās uzvarot arī sportistes no Turcijas, Bulgārijas un Azerbaidžanas. Sacensībās piedalījās 97 sportistes.
 
Treneris Mihails Jefremenko: “Mēs daudz strādājām, tiešām Sofija ieguldījām lielu darbu, un mūsu mērķis bija tikt labāko sešpadsmitniekā. Taču Sofija vairākās cīņās pārspēja pati savi, tāpēc arī šis augstais rezultāts.”
 
 
 
Apsveicam izglītojamo Sofiju Prošinu un treneri Mihailu Jefremenko ar sasniegumiem čempionātā!!!
 
RBJSS" Rīdzene" administrācija sagaidot Skolas audzēkni Sofiju ar sporta treneri Mihailu  Starptautiskajā lidostā "Rīga". Sirsnīgi sveicam ar izcīnīto bronzas medaĺu Eiropas čempionātā U17 paukošanā! 💙