Latvijas Čempionāts Paukošanā 2020
Atpakaļ uz jaunumiem

16.10.2020

3.oktobrī notika 2020.gada Latvijas čempionāts paukošanā ar floreti vīriešiem un sievietēm, kurā godalgotas vietas ieņēma Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” audzēkņi. Par Latvijas čempioni sievietēm kļuva "Rīdzene" audzēkne Emīlija Maslobojeva, kuru trenē treneris Toms Stašulāns, un trešo vietu ieguva Olga Sitova, kuru trenē treneris Valdis Kupčs.

Vīriešiem pirmās trīs godalgotās vietas izcīnīja Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” audzēkņi. Par Latvijas čempionu kļuva Vitālijs Kuceba, bet otro vietu izcīnija Jegors Aleksejenko. Abus finālistus trenē treneris Valdis Kupčs. Savukārt, trešo vietu izcīnīja Žans Husainovs, kuru trenē treneris Toms Stašulāns.

Arī šogad sporta skolas audzēkņi apliecināja, ka ir spēcīgākie paukotāji Latvijā.

3.oktobrī norisinājās arī sacensības pieaugušajiem paukošanā ar špagu sievietēm un vīriešiem. Sievietēm otro un trešo vietu izcīnīja “Rīdzene” audzēknes. Attiecīgi Sofija Prošina un Anna Marija Orlova. Savukārt, vīriešiem labāko trijniekā izdevās iekļūt Gļebam Čaikovskim, kurš izcīnīja trešo vietu. Visus audzēkņus trenē treneris Mihails Jefremenko.

Apsveicam trenerus un audzēkņus ar sasniegumiem čempionātā!