Latvijas jaunatnes čempionāts
Atpakaļ uz jaunumiem

13.08.2020

30. un 31.jūlijā Cieceres ezerā Brocēnos notika Latvijas 2020.gada jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā. Sacensības norisinājās 200m un 500m distancēs divās vecuma grupās. A grupā sacentās 2004.un 2005.g. dzimuši, B grupā – 2006.-2008.g. dzimuši sportisti. Sporta skolas “Rīdzene” komanda kopvērtējumā  izcīnīja otro vietu deviņu komandu konkurencē.
Indivudāli augstākās vietas ieguva:
Margarita Sokolova A grupā uzvarēja abās smailīšu vieninieku distancēs, kopā ar komandas biedrenēm Dominiku Helgu Sikorsku, Līgu Lūsi un Nadeždu Červinsku bija otrās 4x200m stafetē, kā arī kopā ar Dominiku Helgu Sikorsku finišēja trešās abās smailīšu divnieku distancēs.
Alekss Engelbrehts bija trešais 200m distancē starp A grupas kanoistiem, kopā ar Artūru Danielu Uzulnieku izcīnīja otrās vietas abās distancēs C-2 klasē un uzvarēja 4x200m stafetē, kuras komandā bija arī Andrejs Fomenko un Arturs Ločmelis.
B grupas kanoe airētāju konkurencē otrā vieta 200m divniekos Rihardam Korago un Georgijam Žukam kā arī stafetes komandai R.Korago, G.Žuks, Edgars Engelbrehts un Olivers Kārlis Bērziņš. Tapat abās distancēs kanoistēm meitenēm B grupā otrā finišēja Viktorija Paune.
Otrajā vietā ierindojās B grupas meiteņu stafetes komanda – Katrīna Kaula, Elizabete Kļaviņa, Gundega Aldiņa un Lika Zacmane.
Smaiļotājiem zēniem bija vislielākā konkurence – abās grupās kopā vieniniekos startēja 96 dalībnieki. No Rīdzenes pārstāvjiem vietas labāko trijniekā A grupā K-2 200m Rolandam Kalniņam/Rihardam Zutim – trašā vieta. Trešā vieta arī A grupas 4x200m stafetes komandai – R.Kalniņš, R.Zutis, Toms Ozoliņš un Rihards Prūsis.

Jau pavisam drīz – no 7.līdz 9.augustam Limbažos valsts čempionāts pieaugušajiem.