Latvijas kauss peldēšanā
Atpakaļ uz jaunumiem

23.06.2022

2022.gada 21.jūnijā Ķīpsalas peldbaseinā notika Latvijas kausa peldēšanā finālsacensības. No Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" sacensībās piedalījās sporta treneru Vitalija Solovjova un Jeļenas Perminovas audzēkņi.

Liene Vientiesa izcīnīja 1.vietu 50m brīvā stilā, kā arī 3.vietu 50m tauriņstilā. Petra Aleksandra Baumane ierindojās 3.vietā 50m brīvā stilā. Maksimam Rekstenam divas 3.vietas- 50m brasā un 50m uz muguras.

Latvijas kausa peldēšanā 2022.gada sezonas noslēguma sacensībās tika apbalvoti arī sacensību kopvērtējuma uzvarētāji jauniešu un junioru vecuma grupās. Kopvērtējumā junioru ieskaitē otro labāko rezultātu uzrādīja Jegors Mihailovs, kurš 12 sacensību posmos nopelnīja 390 punktus. Alise Locāne palika 5.vietā ar 270 punktiem, bet 6.vietā šogad ierindojās divas sportistes un viena no viņām ir sporta skolas audzēkne Liene Vientiesa (260 punkti).  Iegūtie punkti tiek konvertēti uz šādas pašas vērtības naudas balvu, ko nodrošināja LPF sadarbībā ar nodibinājumu “Peldēšanas sporta atbalsta fonds” (PSAF).

Alise Locāne (centrā) un Liene Vientiesa (pa labi).

Apsveicam sporta skolas audzēkņus un viņu trenerus!