Latvijas Republikas junioru un U23 čempionāts
Atpakaļ uz jaunumiem

28.07.2020

Brocēnos 17.-19.jūlijā tika noskaidroti Latvijas Čempioni junioros un U23 grupās.
No Rīdzenes” sportistiem labākos panākumus guva U23 - Kristaps Laube uzvaras smailīšu divniekā visās trijās distancēs kā arī trīs otrās vietas smailīšu vieniniekā. Edvards Ceipe trīs trešās vietas smailīšu vieniniekā un kopā ar Valteru Sudmali otrā vieta K-2 1000m distancē.
Kristofers Lamberts un Mārtiņš Gvazdžiausks – 3.vieta K-2 200m distancē.
Junioriem labākos panākumus guva kanoisti Valters Mārtinsons un Antons Kalatiļins. Puiši uzvarēja gan stafetē kopā ar Andreju Fomenko un Arti Žubi, gan C-4 200m un 1000m distancēs (kopā ar Talsu sportistiem), izcīnīja divas otrās un vienu trešo vietu kanoe divniekā. V.Mārtinsonam arī 3 trešās vietas vieniniekā.
Margarita Sokolova uzvarēja smailīšu divniekā 1000m distancē, kā arī kopā ar komandas biedrenēm Margaritu Ošu, Reinu Ritumu un Rozannu Ievu Kanajevu bija otrās gan stafetē, gan K-4 200m distancē.
Jau 30.-31.jūlijā Brocēnos noskaidros Latvijas čempionus jauniešu grupās.