LSIIDP "Izcilība Jaunatnes sportā 2023"
Atpakaļ uz jaunumiem

21.12.2023

13.decembrī viesnīcas "SemaraH hotel Lielupe"konferenču zālē norisinājās svinīgs pasākums "Izcilība Jaunatnes sportā 2023", ko organizēja Latvijas Sporta Izglītības Iestāžu Direktoru padome (LSIIDP), lai sveiktu un godinātu jaunos sportistus un viņu trenerus par iegūtajiem augstiem sasniegumiem 2023.gada sezonā Eiropas un Pasaules mēroga sacensībās. Ar lielu prieku varam lepoties, ka nominantu vidū bija arī trīs RBJSS "Rīdzene" izglītojamie. 

Tika sveikta paukotāja Sofija Prošina ar treneri Mihailu Jefremenko. Sofija Prošina 2023.gada sezonā Eiropas kausā kadetiem ieguva 1.vietu un Eiropas čempionātā U17 paukošanā ar špagu ieguva 2.vietu

Tika sveikta basketboliste Luīze Anna Sila ar treneri Ingūnu Markūni. Luīze Anna Sila 2023.gada sezonā Eiropas U-20 čempionātā basketbolā sievietē izlases sastāvā ieguva 2.vietu un divās spēlēs atzīta par komandas līderi (game leader).

Tika sveikts burātājs Dāvis Mazais ar treneriem Jāni Preisu un Arni Kraukli. Dāvis Mazais 2023.gada sezonā IQFoil jauniešu un junioru Pasaules čempionātā ieguva 2.vietu, IQFoil jauniešu un junioru atklātais Eiropas čempionātā ieguva 3.vietu un IQFoil U21 Pasaules čempionātā ieguva 5.vietu. 

Sveicam izglītojamos ar augstiem sasniegumiem 2023.gada sezonā un iegūtajām nominācijām. 

Plašāks bilžu apskats pieejams 1 mēnesi no publicēšanas datuma šeit.