Paukošanas sacensības novembrī
Atpakaļ uz jaunumiem

30.11.2023

Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" paukošanas nodaļas sportisti novembrī ir piedalījušies 5 sacensībās.

Novembra sacensību maratons sākās ar sporta skolas organizētām sacensībām paukošanā ar floreti "Juglas kauss 2023". Sacensībās piedalījās ne tikai sporta skolas audzēkņi, bet arī sportisti no citiem Latvijas paukošanas klubiem. Par sacensību uzvarētājiem un Juglas kausa iegūvējiem ir kļuvuši Mihails Siņica, Emīlija Bumbure, Vladislavs Sviridenkovs un Liene Ābele.

Rezultāti

11.novembrī sporta skolas audzēkne Mia Sjenna Čemali sava trenera Lūkasa Edmunda Tetera vadībā ir piedalījusies ikgadējās paukošanas sacensībās "XXV Turniej Szermierczy “O Puchar Ursynowa”", kas norisinājās Polijā. 58 dalībnieču konkurencē Mia izcīnīja 3.vietu!

Lūkass Edmunds Teteris ar savu audzēkni Miu Sjennu Čemali

Rezultāti

11.-12.novembrī mūsu sporta skolas paukotāji piedalījās augsta mēroga sacensībās "Cadets Circuit Budapest", kas norisinājās Ungārijā. Labākos rezultātus ir sasnieguši:

Markuss Zdors - 41.vieta un Jēkabs Ozoliņš - 73.vieta 305 dalībnieku konkurencē

Liene Ābele - 23.vieta un Polina Kozlova - 24.vieta 246 dalībnieču konkurencē

Komandu cīņās vīriešu komanda izcīnīja 22.vietu 48 komandu konkurencē, bet sieviešu komanda - 9.vietu 34 komandu konkurencē.

Anna Anaņina ar savām audzēknēm

Rezultāti

Sporta skolas paukotāji piedalījās sacensībās arī valsts svētkos. 18.-19.novembrī Mežaparkā norisinājās "Latvijas atklātais Kauss paukošanā 2023". Godalgotas vietas ir izcīnījuši: