Paukošanas sacensības septembrī
Atpakaļ uz jaunumiem

06.10.2023

Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" paukošanas nodaļas sportisti 2023./2024.m.g. sezonu ir uzsākuši ar sacensībām Polijā un Slovākijā.

No 23.-24.septembrim Polijas pilsētā Varšavā norisinājās ikkadējās sacensības paukošanā "XV Witold Woyda's Foil & XIII Golden Team Cup Tournament". Mūsu sporta skolu pārstāvēja 8 sportisti treneru Valda Kupča, Toma Stašulāna un Annas Anaņinas vadībā.

Vērtīgāko individuālo panākumu ir ieguvis treneres Annas Anaņinas audzēknis Markuss Zdors, kas 181 sportistu konkurencē ierindojās 15.vietā. Sportistam pavisam nedaudz pietrūka, lai iekļūtu TOP-8. Savukārt komandu cīņā mūsu sportisti ierindojās 12.vietā (komandā startēja Martins Gainutdinovs, Jēkabs Ozoliņš, Vladislavs Sviridenkovs un Markuss Zdors)  un 24.vietā (komandā startēja Dāvis Osītis, Stepans Šavlovs un Emīls Spure) no 29 komandām.

Sacensību rezultāti

 

No 30.septembra līdz 1.oktobrim Slovākijas pilsētā Šamorinā notika paukošanas sacensībās "Coupe de Samaria 2023". Sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja treneres Annas Anaņinas sportistes. Liene Ābele sacensībās ierindojās 35.vietā, savukārt Polina Kozlova ierindojās uzreiz aiz Lienes un ieguva 36.vietu 139 sportistu konkurencē. Vērtīgāko panākumu šajās sacensībās meitenes sasniedza komandu cīņā izcīnot 7.vietu no 23 komandām.

Sacensību rezultāti

 

Apsveicam mūsu sporta skolas audzēkņus un viņu trenerus! Novēlam izturību un panākumus visas sezonas garumā!

 

Foto: treneru personīgais arhīvs