Peldēšanas sacensības janvārī
Atpakaļ uz jaunumiem

31.01.2024

2024.gada janvāris peldēšanas nodaļas sportistiem sākās ar sporta skolas organizētām sacensībām un beidzās ar Latvijas U18 čempionātu peldēšanā Liepājā.

12.janvārī Daugavas sporta namā notika peldēšanas sacensības "Garais krauls 2024". Par sacensību uzvarētājiem ir kļuvuši: Petra Aleksandra Baumane, Elizabete Paula Ozola, Andrejs Popovs, Vasilijs Bezdņikovs, Danila Petrikins un Francis Daniels Veģeris.

Rezultāti

19.janvārī, arī Daugavas sporta namā, notika "Delfīna diena 2024". Šajās sacensībās uzvarēja: Sonora Verdenhofa, Elizabete Paula Ozola, Aleksandrs Muhins, Iļja Petrikins un Germans Čiļeks.

Rezultāti

Tāpat 19.janvārī notika vēl vienas sacensības peldēšanā - "Jaungada sacensības Zolitūdes peldbaseinā". Zelta medaļas ir izcīnījuši: Darja Begeba-Latiņina, Aleksejs Safronovs, Dāvids Komaško, Rūta Jērāne, Iļja Žarskis un Marks Rezņičenko.

Rezultāti

Pēdējās janvāra mēneša sacensības peldētājiem bija "Latvijas U18 čempionāts", kas no 26.-27.janvārim norisinājās vēju pilsētā Liepājā.

Lepojamies ar sporta skolas izglītojamiem, kuri ir kļuvuši par Latvijas U18 vecuma grupas čempioniem un tie ir: Maksims Rekstens, Arella Zariņa, Danila Petrikins, Igors Vaivads, Arina Širjajeva un Emīls Krampe. Maksims Rekstens sasniedza arī sacensību augstvērtīgāko rezultātu, saņemot 666 punktus. 

Sporta skolas sportisti uzvarēja arī stafešu peldējumos:

4x100m brīvā stila vīriešu stafete - 1.vieta - Artūrs Eiduks, Gabriels Balkins, Igors Vaivads un Romans Vasiļjevs.

4x100m kompleksa sieviešu stafete - 1.vieta - Nora Nagobade, Šarlote Verdenhofa, Kira Lyakh un Arella Zariņa.

4x100m kompleksa vīriešu stafete - 1.vieta - Gabriels Balkins, Artemijs Vetlugins, Danila Petrikins un Igors Vaivads.

RBJSS Rīdzene-DSN komanda uzvarējā arī komandu cīņā, ar lielu punktu pārsvaru pārspējot tuvākos konkurentus - komandu no Jelgavas.

Rezultāti

Komandu kopvērtējums

 

Sirsnīgi apsveicam mūsu sportistus un trenerus!

 

Foto: sporta treneres Jūlijas Kuzminas personīgais arhīvs