Peldēšanas sacensības novembrī
Atpakaļ uz jaunumiem

30.11.2023

2023.gada novembrī mūsu sporta skolas peldēšanas nodaļas audzēkņi ir piedalījušies 7 sacensībās.

3. un 4.novembrī Rīgā notika XI Starptautiskais sprinta festivāls “Rīgas Sprints 2023”, kurā piedalījās ap 400 sportistu ne tikai no Latvijas, bet arī no kaimiņvalstīm.

Liene Vientiesa izcīnīja 2.vietu 100m brīvajā stilā un 3.vietu 50m brīvajā stilā, Elizabete Paula Ozola ieguva 1.vietu 100m uz muguras, 200m brīvajā stilā un 2.vietu 50m tauriņstilā, Marta Valkovska ierindojās 1.vietā 200m brasā, 2.vietā 100m brasā un 3.vietā 50m brasā, Daniela Bērziņa izcīnīja bronzas medaļu 100m tauriņstilā, savukārt Petra Aleksandra Baumane sudraba godalgu ieguva 50m brīvajā stilā.

Rezultāti

Sporta skolas audzēkņi Ārons Roderts un Herberts Kristiāns Sviķis novembrī piedalījās divās sacensībās Lietuvā. Sacensībās "Aura Open Cup", kuras notika 4.novembrī, Ārons kļuva par uzvarētāju 50m uz muguras un 3.vietu 100m brīvajā stilā, savukārt 17.novembrī sacensībās "Gintaro Taure" Ārons izcīnīja 2.vietu 50m tauriņstilā, bet Kristiāns ierindojās 3.vietā 50m uz muguras.

Rezultāti "Aura Open Cup"

Rezultāti "Gintaro Taure"

Sporta skolas peldētāji piedalījās sacensībās arī valsts svētkos. 18.-19.novembrī Ķīpsalas peldbaseinā notika Latvijas kausa III posms. Sportisti izcīnīja godalgotas vietas:

Petra Aleksandra Baumane - 1.vieta (50m br/st, 200m br/st), 3.vieta (100m br/st)

Liene Vientiesa - 3.vieta (50m br/st), 1.vieta (100m br/st)

Patriks Francis Pone - 2.vieta (50m br/st), 3.vieta (100m br/st)

Daņila Petrikins - 3.vieta (100m tauriņstils)

Dženifera Sirmā - 3.vieta (200m brass)

Dmitrijs Timofejevs - 3.vieta (200m brass)

Anete Markote - 3.vieta (50m uz muguras, 50m tauriņstils)

Miķelis Uķis - 3.vieta (100m uz muguras)

Eduards Dombrovskis - 1.vieta (50m uz muguras)

Ārons Roderts - 3.vieta (50m uz muguras), 1.vieta (50m tauriņstils)

Arella Zariņa - 2.vieta (50m tauriņstils)

Laine Markote - 3.vieta (100m brass)

Šarlote Verdenhofa - 3.vieta (100m brass)

Alise Locāne - 3,vieta (200m kompl.)

Dmitrijs Ņečiporenko - 3.vieta (200m kompl.)

Iļja Petrikins - 2.vieta (200m kompl.)

Rezultāti

Novembrī sporta skola organizēja 3 peldēšanas sacensības: 10.novembrī Daugavas sporta nama peldbaseinā notika "Kraula diena 2023", bet 24.novembrī notika uzreiz divas sacensības - "Kraula diena Zolitūdes peldbaseinā" un "Klasifikācijas sacensības peldēšanā" Ziepniekkalna peldbaseinā.

Daugavas sporta namā par uzvarētājiem kļuva Sonora Verdenhofa, Marta Asare, Miroslavs Afoņins, Zarifa Sabri Ļepņeva, Mikita Davydau, Gabriela Grubbe, Una Freiberga, Margarita Petruse, Elizabete Paula Ozola, Andrejs Popovs, Arturs Poikāns, Toms Koleda un Reinis Vītols.

Rezultāti

Zolitūdes peldbaseinā uzvarēja Viktorija Banņikova, Ričards Millers, Gļebs Horunžijs, Rūta Jērāne, Igors Ļebedevs, Konstantīns Petjko un Amalija Paviļjāne.

Rezultāti

Ziepniekkalna peldbaseinā par sacensību uzvarētājiem kļuva: Anastasija Badretdinova, Sergejs Fiļipovs, Anete Markote, Eduards Dombrovskis, Anna Gnedaja un Kirills Brjuhoveckis.