Rīdzinieki aicināti apmeklēt gaismas takas Anniņmuižā
Atpakaļ uz jaunumiem

22.01.2024

Rīgas iedzīvotāji un tās viesi aicināti aktīvās atpūtas ietvaros apmeklēt gaismas takas Anniņmuižā, kā arī Biķernieku mežā. Gaismas takas būs apskatāmas no 21.janvāra līdz 11.februārim diennakts tumšajā laikā no plkst. 18:00 līdz pat pusnaktij. Aktīvās atpūtas baudītāji pastaigas laikā Anniņmuižas parkā varēs apskatīt “Putnu aleju”, vēršot uzmanību uz pilsētā līdzās mītošajiem spārnotajiem iemītniekiem, kuru dzīves telpa cieši pārklājas ar cilvēku mājvietām un ielu maģistrālēm. Parka teritorijā tiks izvietoti četri vides objekti, papildināti ar gaismas un skaņas instalācijām. Vides objekti tiks izvietoti pastaigu maršrutā ik pēc 100 metriem. 

Savukārt, Biķernieku meža pastaigu promenādē – posmā starp Biķernieku ielu un Linezera ielu – varēs nokļūt Imanta Ziedoņa krāsaino pasaku valstībā. Tajā ar gaismas, skaņas un lielformāta attēlu palīdzību būs iespēja sajust un iepazīt četrus no dzejnieka radīto krāsaino pasaku stāstiem.

Foto un plašāka informācija atrodama: https://www.riga.lv/lv/jaunums/ridzinieki-aicinati-apmeklet-gaismas-takas-bikerniekos-un-anninmuiza