Salaspils paukošanas sacensības
Atpakaļ uz jaunumiem

26.10.2020

10.oktobrī notika Salaspils paukošanas kluba sacensības paukošanā ar floreti zēniem un meitenēm vecumā no 8 – 14 gadiem. Sacensības norisinājās arī pieaugušajiem vīriešiem un sievietēm. Sacensībās kopā piedalījās ap 80 dalībnieku, četrās vecuma grupās. Sacensību dienā uz goda pjedestāla Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” treneru Valda Kupča, Kristapa Supes un Toma Stašulāna audzēkņi kāpa 15 reizes iegūstot visa kaluma medaļas.

Starp godalgotajiem sporta skolas audzēkņiem ir:

Valērija Gorohova 2. vieta;

Amīna Gainutdinova 3. vieta;

Eva Alvīne Ormane 2. vieta;

Vladislavs Sviridenkovs vidējā grupā 1. vieta, vecākā grupā 2. vieta;

Gustavs Graudiņš vidējā grupā  2. vieta; vecākā grupā 5. vieta;

Martins Gainutdinovs vidējā grupā 3. vieta, vecākā grupā 3. vieta;

Alise Smirnova 2. vieta;

Emīlija Maslobojeva 1. vieta;

Olga Sitova 2. vieta;

Jegors Aleksejenko 1. vieta;

Mārcis Juris Fricbergs 2. vieta;

Žans Husainovs 3. vieta.

Jāmin, ka zēnu konkurencē Vladislavs Sviridenkovs, Gustavs Graudiņš un Martins Gainutdinovs piedalījās divās vecuma grupās, kur Gustavs ierindojās 2. un 5. vietā, bet Martins un Vladislavs abas reizes kāpa uz goda pjedestāla.

Lielu ieguldījumu deva RBJSS “Rīdzene” audzēkņi palīdzot organizēt sacensības. Pieredzi tiesāšanās ieguva: Emīlija Maslobojeva, Olga Sitova, Ņikita Kuceba, Žans Husainovs, Jegors Aleksejenko, kā arī pieaugušo izlases dalībnieki, bijušie sporta skolas audzēkņi Vitālijs Kuceba un Lūkass Edmunds Teteris.

Arī šajās sacensībās RBJSS “Rīdzene” apliecināja, ka treneru Valda Kupča, Kristapa Supes,un Toma Stašulāna audzēkņi ir gatavi ieņemt augstas vietas vietējā mēroga sacensībās un gatavojās piedalīties starptautiskajos mačos, kad to atkal varēs darīt.

Apsveicam trenerus un audzēkņus ar sasniegumiem sacensībās!