Starptautiskais boksa turnīrs “CHEMICAL CUP”
Atpakaļ uz jaunumiem

16.07.2022

Starptautiskajā boksa turnīrā Vācijā piedalījās 80 boskeri no 5 valstīm – Latvijas, Moldovas, Ukrainas, Nīderlandes un Vācijas. No Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene" devās trīs bokseri un startēja pieaugušo konkurencē - Matvejs Prokudins (līdz 60 kg), Artūrs Tarnapoļskis (86 kg), kā arī jauniešu konkurencē Latvijas čempions sporta dejās Alans Orda (63.5 kg) un sporta treneris Iļja Žiļinskis.

Matvejs Prokudins pusfinālā pārliecinoši uzvarēja vietējo bokseri Danielu Jermalajevu. Trešajā raundā, kad Latvijas bokseris mājinieku bija uztaisījis nokdaunu, tiesnesis iejaucās un apstādināja cīņu. Finālā Matvejs tikās ar bokseri Ari Berkantu no Berlīnes. Visa cīņa pagāja ar Latvijas boksera pārākumu. Trešajā raundā Matvejam izdevās uztaisīt nokdaunu, bet beigās Iļja Žiļinska audzēknim pārliecinoša uzvara pēc punktiem 5:0, kļūstot par čempionu turnīrā “CHEMICAL CUP 47”.

Pārējie Latvijas pārstāvji turnīrā parādīja labu boksa līmeni. Artūrs Tarnapolskis pārliecinoši bija vadībā un bija daudz precīzāks par savu pretinieku Reimanu Toma no Vācijas, bet tiesneši pēc punktiem 3:2 tomēr atdeva uzvaru vietējam bokserim. Alans Orda līdzīgās cīņās pusfinālā piekāpās saviem pretiniekiem pēc punktiem, tomēr ieguva godalgoto 3 vietu.

 

Apsveicam treneri un audzēkņus ar sasniegumiem!!!

Info: Iļja Žiļinskis