Starptautiskais boksa turnīrs "D.Pozniakas"
Atpakaļ uz jaunumiem

18.03.2021

Lietuvā,Viļņā noslēdzies “XVI International Danas Pozniakas Youth Boxing tournament”, kurā lieliskus rezultātus uzrādīja Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” audzēkņi. Danas Pozniakas jaunatnes turnīrs bija sagatavošanās turnīrs gaidāmajam AIBA Pasaules U-19 čempionātam, kas norisināsies no 10. līdz 24.aprīlim Polijā.

No Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas “Rīdzene” turnīrā startēja – Nikolīna Boķe, Viktorija Siļķe, Maksims Golubovskis, Matvejs Prokudins, Edgars Kundičs un treneris Genadijs Glazkovs.

Nikolīna Boķe, pārbaudot savus spēkus, startēja smagākā svaru kategorijā un guva pārliecinošas uzvaras  pēc punktiem, iegūstot zelta medaļu turnīrā. Matvejs Prokudins turnīrā demonstrēja labu tehnisko un taktisko sagatavotību. Pusfinālā pārspējot bokseri no Spānijas Oier Ibarreche Condre, kā arī finālā pārliecinoši uzvarot bokseri Matela Marcela no Polijas.Viktorija Silķe izcīnīja sudraba medaļu, bet Maksims Golubovskis, Edgars Kundičs izcīnīja piekto vietu.

Rezultāti:

1.vieta Nikolīna Boķe

1.vieta Matvejs Prokudins

2.vieta Viktorija Siļķe

5.vieta Maksims Golubovskis, Edgars Kundičs

Apsveicam treneri un audzēkņus!

Vairāk info - https://www.eubcboxing.org/news/latvia-earned-three-amazing-gold-medals-at-the-danas-pozniakas-youth-tournament/