Sudraba airi
Atpakaļ uz jaunumiem

28.07.2020

Maijā un jūnijā ārkārtas stāvokļa dēļ valstī noteikto ierobežojumu rezultātā sacensību kalendārs smaiļošanā un kanoe airēšanā ir sablīvējies un jūlijā sacensības notiek turpat vai katru nedēļu. 
11.-12.jūlijā Limbažos starptautiskajās sacensībās “Sudraba airi” piedalījās 64 RBJSS “Rīdzene” pārstāvji. Airētāji sacentās 200m distancē četrās vecuma grupās. 
Uzvaras izcīnīja Rihards Korago  kanoe vieniniekā un divniekā kopā ar Georgiju Žuku jaunākajā vecuma grupā starp 2006.-2007.g. dzimušajiem zēniem un Margarita Sokolova (smailīšu vieniniekā un divniekā) un Alekss Engelbrehts kanoe divniekā  2004.-2005.g. dzimušo jauniešu konkurencē. Godalgotas vietas šajā grupā ieguva arī Līga Lūse un Dominika Helga Sikorska, Rolands Kalniņš un Rihards Zutis smailīšu divniekos un Andrejs Fomenko kanoe vieniniekā. Junioru konkurencē godalgas ieguva kanoisti Antons Kalatiļins un Valters Mārtinsons. Starp pieaugušajiem labākie sasniegumi un tiesības kāpt uz goda pjedestāla Kristapam Laubem, Madarai Aldiņai un Laurai Skukauskai.
Jau pēc dažām dienām – 17.-19.jūlijā Latvijas spēcīgākie airētāji pulcēsies Brocēnos.